20 saniye boyunca kulağınıza bir mandal takın! Sonuçlar Sizi Şaşırtacak!

İnsanların sağlıklarını artırma, çeşitli sorunları tedavi etme ve kısa zamanda rahatlama deneyimi yaşama alışkanlıklarından bahsediyor. Yani, teknik kulakların üzerinde farklı bölgelere mandal takılmasını içerir.

Kulakların farklı vücut organları ve bölgeleri ile ilişkili 6 noktası vardır. Bu nedenle, bu noktaları uyararak çeşitli sağlık sorunlarını çözebilirsiniz.

İşte Detaylar

Kulakların Üst Kısmı

Bu kulak kısmı omuzlar ve sırtlarla ilgilidir, böylece günde bir dakika boyunca basılması bölgelerdeki gerilimi azaltacaktır.

Kulak Eğrisinin Zirvesi

Bu nokta organlara bağlıdır ve iç hassasiyet veya rahatsızlık durumunda, tedavi etmek için oraya bir mandal yerleştirin.

Kulağın Üst Orta Kısmı

Bu eklemler ile ilgilidir, bu nedenle preslendiğinde, eklemlerdeki ağrı ve sertliği yatıştırır.

Kulağın Alt Orta Kısmı

Sıkıştığında, bu nokta sinüzit veya boğaz ağrısını rahatlatır, tıkanıklığı tedavi eder ve kolayca uyuyabilmenize yardımcı olur.

Hemen Kulak Memesinin Üstü

Sindirim sistemine bağlıdır, bu nedenle uyarılması mide ağrısını yatıştırır ve sindirimi hızlandırır ve bu tür sorunları önler.

Kulak Memesi

Bu nokta baş ve kalp ile bağlantılıdır, bu yüzden baş ağrılarını ve migreninizi yatıştırmanıza ve kalp sağlığını desteklemenize yardımcı olabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 01:41

Bu yayını faydalı bulduysanız, bu gönderiyi paylaşarak daha fazla insana ulaşmasına yardımcı olun

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. TamamDaha Fazla