Bu tuzu solumak sinüs enfeksiyonlarını durdurur, mukus birikmesini azaltır ve uyumanıza yardımcı olur!

İşlenmiş sofra tuzu, banyo suyu veya vücut derisi soymak için karışım veya pembe Himalaya tuz lambaları olarak kullanılabilir. Yine de, bu tuzu solumak için kullanabileceğinizi ve çok sayıda sağlık faydalarından yararlanabileceğinizi bilmiyor olabilirsiniz!

Bu tuz soluk aldırma cihazı altta küçük Himalaya tuz kaya parçacıklarına sahiptir ve soluduğunuzda, havanın doğal nemi, tuz partiküllerini akciğerlere emmeye yardımcı olur.

Bu, soğuk algınlığı, tıkanıklık, alerjiler ve astım durumunda oldukça faydalıdır. Yöntem tamamen güvenli ve doğaldır ve bu nedenle yan etkilere neden olmaz.

Tuz Soluk Aldırma Cihazlarının Faydaları Şunlardır:

Zararlı Organizmalara karşı korur

Himalaya tuzu, çok sayıda tehlikeli organizmaya karşı koruma sağlar ve yüksek oranda mineral ve doğal elementler nedeniyle, bağışıklık sistemini güçlendirir ve güçlü antibakteriyel, anti-fungal ve anti-mikrobik özellikler sunar.

Detoksifikasyon [2]

Soluduğumuz hava, kimyasal kirleticiler, dumanlı sis, sigara dumanı, toz ve evcil hayvan tüyleri ile doludur ve akciğerler hava kirliliği nedeniyle sürekli baskıya maruz kalmaktadır. Böyle bir Himalaya tuzu soluma cihazının kullanımı, akciğerleri ve etrafınızdaki havayı detoksifiye eder.

Sinüs Sorunlarını Yatıştırır

Tuz Soluma terapisi, solunum sistemini güçlendirir ve tuz madenlerinde saf, iyonize havanın solunması, solunum sorunlarını ve hatta sigara ve hava kirliliğinden kaynaklanan genel tahrişleri tedavi eder.

Mukus Birikmesini Önlemesi

Pembe Himalaya tuzu, vücuttan havadaki toksinlerden kaynaklanan mukus birikintilerini temizler. Bu Soluk Aldırma Cihazları tıkanıklığı giderecek ve mukus birikimini ortadan kaldıracaktır.

Uykuyu İyileştirir

Tuz Soluk Aldırma Cihazı, gece öksürüğü ve horlamayı, mukus birikimini ve tıkanıklığı azaltarak yatıştırır ve rahatça nefes almanızı ve ihtiyaç duyulan dinlenmeyi sağlamanızı sağlar.

İşte bu cihazın kullanılışı:

Plastik Soluk Aldırma Cihazlarından kaçınmalısınız, ancak Himalaya taşlarını seramikten yapılmış bir cihaza koyun. Daha sonra, ağızlığı ağzınıza koyun ve ağızdan yavaşça ve derin bir şekilde nefes almaya ve burundan nefes vermeye başlayın.

Bu kuru bir tedavidir, bu yüzden su eklemeyin. Derin nefes almak, küçük tuz iyonlarını akciğerlere getirir ve burun filtreleme sistemini atlar ve doğrudan akciğerlere giderler.

Akciğerlerde kolayca emilip kan dolaşımına karışırlar, burada zatürre, astım ve bronşit gibi çeşitli solunum problemlerinden kaynaklanan iltihap ve ağrıyı yatıştırırlar.

Dipnotlar:

[1] Tatlısu ve tuzlu su akvaryumlarında gerekli olan elementlere verilen genel isim

[2] Vücuttaki zehirleri giderme

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 20:18

Bu tuzu solumak sinüs enfeksiyonlarını durdurur, mukus birikmesini azaltır ve uyumanıza yardımcı olur!
Makaleye oy verin :