Enfeksiyonları İyileştiren, Parazitleri Öldüren En Güçlü Doğal Antibiyotik!

Bu doğal antibiyotik sayısız uzman tarafından en güçlü olanı olarak kabul edilir ve enfeksiyonları etkili bir şekilde tedavi eder ve parazitleri yok eder.

Temel temizleyici tonik, aslında, gram-pozitif ve gram-negatif bakterileri yok eden bir antibiyotiktir.

Güçlü antiviral ve antifungal özelliklere sahiptir, tüm vücutta kan dolaşımını ve lenf akışını hızlandırır. Bitki bazlıdır ve birden fazla sağlık yararı sunar.

Candida’ya karşı her türlü viral, bakteriyel, parazitik ve fungal hastalıklara karşı güçlü bir silahtır.

TemelTemizleyici tonik kanı arındırır, kan dolaşımını hızlandırır ve çeşitli kronik durumları tedavi eder. Etkinliği, yüksek kaliteli, doğal ve taze bileşenlerin birleşiminden kaynaklanmaktadır!

Bununla birlikte, sıcak biberler karıncalanma hissine neden olabileceğinden ve yoğun koku sinüsleri uyarabileceğinden, hazırlarken eldivengiymeniz ve maske kullanmanızgerektiğini unutmayın.

Bu Temel Temizleyici Tonik Nasıl Hazırlanır?

Malzemeler:

Çeyrek fincan ince kıyılmış Sarımsak Çeyrek fincan rendelenmiş Zencefil 2 yemek kaşığı rendelenmiş Horseradish 24 oz / 700 ml Organik Elma Sirkesi 2 yemek kaşığı zerdeçal tozu veya 2 adet zerdeçal kökü Çeyrek fincan ince doğranmış soğan 2 adet taze Acı Biber

Hazırlanışı:

Bir kâsede, elma sirkesi hariç tüm malzemeleri karıştırın. Daha sonra karışımı bir kavanoza aktarın ve kavanozun üst tarafını doldurmak için sirke dökün. Kavanozun 2/3’ü kuru maddelerden oluşmalı, diğer üçüncüsü sirke ile doldurulmalıdır. Kavanozu iyice kapatın ve sallayın.

Kavanoz 2 hafta boyunca kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Her gün birkaç kez sallamalısınız.

İki hafta sonra iyice sıkın ve karışımı süzün. Kuru malzemeleri yemekte kullanabilirsiniz.

Temel TemizleyiciTonik, uzun dayanıklılığı olduğu için buzdolabında saklanmaya ihtiyaç duymaz. Biraz zeytinyağı ile karıştırılırsa, Temel Temizleyici toniği salata sosu olarak kullanabilirsiniz ya da onu güveçlere ekleyebilirsiniz.

Kullanımı:

Bu antibiyotiğin lezzeti çok keskin ve acıdır, bu nedenle tüketiminden sonra, yanma hissini yatıştırmak için bir dilim misket limonu, limon veya portakal yiyebilirsiniz. Toniği seyreltmeden, gargara yapın ve yutun.

Bağışıklık sistemini güçlendirmek ve soğuk algınlığı önlemek için bir yemek kaşığı almalısınız. Her gün küçük bir bardak dozuna ulaşıncaya kadar dozu kademeli olarak artırmalısınız.

Ciddi enfeksiyonlar ve hastalıklar durumunda, gün içinde beş ila altı kez “temel tonikten” bir yemek kaşığı alın. Ayrıca, tamamen doğal olduğu ve toksin içermediği için, hamile kadınlar ve çocuklar için mükemmel derecede güvenlidir.

Bu doğal antibiyotiğin mucizevi etkileri, aşağıdaki gibi, bileşenlerinin çeşitli tıbbi özelliklerine bağlıdır:

Elma sirkesi, binlerce yıldır ilaç olarak kullanılan son derece sağlıklı bir üründür. Sağlıklı özellikleri, M.Ö. 400 civarında, Tıbbın BabasıHippocrates tarafından yaygın olarak kullanılmıştır.

Daha sonra fermente edilen taze ve olgun elmalardan yapılır ve sirke son ürün olarak titiz bir işleme tabi tutulur. Kolesterol ve kan basıncını düzenleyen bir lif olan pektin bakımından yüksektir.

Aynı zamanda kalsiyumun karıştırıldığı gıdalardan çıkarılmasına yardımcı olur ve böylece kemiklerin sağlığını destekler. Eksikliği yavaş büyümeye, sinüzite, saç dökülmesine, kırılgan tırnaklara ve dişlere ve burun akıntısına neden olan zengin bir potasyum kaynağıdır.

Bu nedenle, düzenli kullanımı bu sağlık sorunlarını önlemenize yardımcı olacaktır. Potasyum ayrıca vücudu detoksifiye eder.

Elma sirkesi ayrıca yağları parçaladığı için kilo verme sürecine yardımcı olur. Sirke aynı zamanda serbest radikal hasarını önleyen ve cildi genç ve yumuşak tutan beta-karotenbakımından da oldukça zengindir.

Ayrıca, elma sirkesi, bakteriyel ve fungal enfeksiyonlarla savaşan malik asit içerir. Eklem etrafındaki ürik asit birikimlerini çözdüğü için eklem ağrısını yatıştırır ve daha sonra vücuttan çıkarılır.

Elma sirkesi ayrıca hazımsızlık, ishal, göz ağrıları, kabızlık, saç dökülmesi, baş ağrısı, egzama, eklem iltihabı, obezite, kronik yorgunluk, zayıf kemikler, yüksek kolesterol, hafif gıda zehirlenmesi, yüksek tansiyon ve daha birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılır.

Zerdeçal, kuşkusuz gezegendeki en sağlıklı baharatlardan biridir ve enflamasyonu yatıştırır ve enfeksiyonları tedavi eder. Ayrıca bunamayı önler, eklem ağrısını hafifletir ve kanser gelişimini engeller.

Sarımsak, aynı zamanda, geniş bir kullanım yelpazesine sahip güçlü bir antibiyotik olduğundan, en sağlıklı doğal gıdalardan biridir.

Kötü bakterileri ve mikroorganizmaları öldürür, sağlıklı bakterilerin gelişimini destekler, mantarlarla savaşır ve her türlü antijen, patojen ve zararlı hastalığa neden olan mikroorganizmalarla savaşır.

En yakın akrabalığı olan soğan, sinüsler ve akciğerler üzerinde inanılmaz etkilere sahiptir, kan dolaşımını artırır ve soğuk algınlığı ve gripleri tedavi eder.

Zencefil, sağlıklı besinler açısından zengindir ve bu nedenle çeşitli sağlık yararları sunar. Güçlü anti-inflamatuar özelliklere sahiptir ve kan dolaşımını uyarır.

Chilipeppers son derece güçlü sirkülasyon uyarıcılarıdır ve aynı zamanda hastalıklarla etkin mücadele eden güçlü antibiyotik özelliklerine sahiptir.

Horseradish sinüsler ve akciğerler üzerinde mükemmel bir etkiye sahiptir, sinüs kanallarını açar, dolaşımını artırır ve soğuk algınlığı ve griple savaşır.

“Temel tonik” çok sayıda rahatsızlık ve hastalıklara karşı en iyi yardımcınız olan son derece güçlü bir doğal çözümdür. Bu nedenle, bu doğal antibiyotiği hazırlayın ve ideal sağlığınızın tadını çıkarın.

Dipnotlar:

Gram-pozitif: Gram yöntemiyle boyanınca mor boya tutan (bakteri)

Gram negatif: Gram yöntemiyle boyanınca mor boya tutmayan (bakteri).

Candida: İnsanlarda ve hayvanlarda mantar hastalığına yol açabilen bir maya cinsi.

Horseradish: Yaban Turpu, Bayır Turpu.

Detoksifiye: zehirin etkisini gidermek.

Malik Asit: Elma Asidi.

ChiliPeppers: Çok acı Kırmızı Biber.

Enfeksiyonları İyileştiren, Parazitleri Öldüren En Güçlü Doğal Antibiyotik!

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 21:30

Enfeksiyonları İyileştiren, Parazitleri Öldüren En Güçlü Doğal Antibiyotik!
Makaleye oy verin :