Kolondan Kilolarca Zehirli Atık Nasıl Çıkarılır

Vücut Ekolojisinin kurucusu Dona Gates’e göre, sağlıklı bir kolon ve sindirim sistemini sürdürmek genel sağlığı güçlendirir ve iyi olmamızı sağlar.

Yani, toksinlerin yok edilmesinden sorumlu ana organ olan karaciğerin yanı sıra vücuttaki tüm dokular ve hücrelerin sağlığı, sağlıklı bir kolona bağlıdır.

Karaciğerin, kanın, lenf sisteminin, boğazın, akciğerlerin ve sinüslerin yanı sıra sindirilmemiş dışkı maddesinden tüm atıkları alır ve bunları vücuttan uzaklaştırır.

Üstelik, tüketilen besinlerden alınan vitamin, su ve elektrolitler gibi tüm besin maddeleri, kolonlara gider ve vücudun bunları kullanabilmesi için geri getirilebilir.

Kolonun işlevi engellenirse, tüm bu önemli süreçler gerçekleşmeyecek ve toksinler ve atık biriktikçe çok sayıda sağlık sorununa yol açacaktır.

Tıbbi uzmanlar, yiyecek sindiriminin 24 ila 44 saat sürdüğünü iddia ederler, bu nedenle yemeğin bağırsak ve kolondan geçmesi ve vücudunuzu atık biçiminde bırakması gerekir.

Bu nedenle, vücudun besin maddelerini tüketmeyen ve böylece kolonda 20 kilodan fazla atık biriktiren işlenmiş gıdaları işlemek için 70 saat gerekir. Bu durumlarda, bir kişi kabızlıktan ve düzensiz ve ağrılı bağırsak hareketlerinden muzdariptir.

Kolon toksisitesi durumunda, genellikle aşağıdaki belirtilerle karşılaşır: İshal, mide ağrısı, gaz, şişkinlik, hazımsızlık, kabızlık Eklem ve kas ağrısı Vajinal enfeksiyonlar, zayıf bağışıklık, deri döküntüleri, mesane problemleri Anksiyete, zayıf hafıza, depresyon, yorgunluk, ruh hali değişimleri, beyin sisi

Kolon temizliği tarifleri, kolonun işlevini arttırmak ve böylece genel sağlığı arttırmak için son derece etkilidir. 15 günden daha kısa sürede inanılmaz etkiler sağlayan aşağıdaki ikisini öneririz!

Uçucu Yağlar ile Kolon Temizleme Tarifi

Malzemeler

10 damla limon ve nane esansiyel yağı 1 organik limon suyu 12 oz filtrelenmiş su

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri karıştırın ve karışımı iki hafta boyunca günde 3 kez tüketin.

Akçaağaç Şurubu kolon temizleme tarifi

Bu tarif, alternatif bir tıp pratisyeni olan StanleyBurrough tarafından tavsiye edilmiştir ve 10-16 gün sürer.

Malzemeler

1 organik limondan taze meyve suyu 2 yemek kaşığı B sınıfı organik Akçaağaç şurubu ½ çay kaşığı acı kırmızı biber 12 oz filtrelenmiş su

Hazırlık

Yapmanız gereken tek şey yukarıda listelenen malzemeleri birleştirmek ve karışımı iki hafta boyunca günde 4 kez tüketmektir.

Dipnotlar:

Kolon: Kalın bağırsağın kolon bölümü.

12 oz: 354 Mililitre ( 1 oz= 29.57 mililitre )

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 13:46

Kolondan Kilolarca Zehirli Atık Nasıl Çıkarılır
Makaleye oy verin :