O haftada İki Kez Ayaklarına Karbonat ile Masaj Yapıyor. Sonuç Şaşırtıcı!

Uygun fiyatlı, etkili ve kullanımı kolaydır. Bu nedenle, pahalı ticari ürünlerin yerinebu basit içeriği kullanabilir ve zararlı kimyasalların olumsuz etkilerini ortadan kaldırabilirsiniz.

İşte Karbonatın çeşitli kullanımları:

“Temizlik” ve “Ayaklarınızı rahatlatmak” için

3 çorba kaşığı karbonat kattığınız suya ayaklarınızı biraz sokun. Geliştirilmiş etkiler için, nazikçe masaj yapın. Bunu haftada iki kez yapın ve harika sonuçlar elde edersiniz. Ayrıca tüm vücuda enerji vermek ve rahatlamak için banyo suyunuza biraz karbonat ekleyebilirsiniz.

Mide ekşimesi ve diğer mide problemleri için

Sodyum bikarbonat güçlü bir antiasittir, bu yüzden 2 çay kaşığı bir bardak soğuk suya ekleyip içerseniz, hemen mide yanması ve mide rahatsızlıklarını giderebilirsiniz.

Terlemeyi Durdurur

Aşırı terlemeyi durdurmak ve kötü kokuları gidermek için su ve karbonat karışımını kullanabilirsiniz. Koltuk altlarının kuru kalmasını kimyasal madde içermeden karbonat ile sağlayabilir ve pudra ve deodorant ürünleri ile aynı etkileri elde edersiniz.

Güneş yanıklarını yatıştırmak için

Banyo suyunuza yarım bardak karbonat ekleyin ve yaklaşık yarım saat boyunca ılık suyla dolu küvette bekleyin. Daha iyi etki göstermesi için, havlu kullanmayın vevücudunuzun kendi kendine kurumasını bekleyin.

Arı sokmalarını yatıştırmak için

Weather Underground’den Andy Rosemary, alkali niteliklerin yarada bulunan formik asitle savaştığı ve yabancı kirletici maddeyi ortadan kaldırdığı için, eşek arısı ve arı sokması durumunda karbonatın faydalı olduğunu bildirmektedir. En iyi etki için iğneyi çıkarın ve etkilenen bölgeye su ve kabartma tozu karışımı uygulayın.

Şampuan Takviyesi için

Temizlik özelliklerini artırmak ve saçları daha parlak hale getirmek için düzenli kullandığınız şampuanınıza biraz karbonat ekleyin. Saçınız çok yağlı ise, tarakları ve fırçaları karbonat ve su karışımı içinde ıslatın ve yağları gidermek için saçınızı tarayın. Sonra onları yıkayın.

Ciltten Kıymık Çıkarmak için

Dr. Mercola’ya göre, karbonat ve su kombinasyonu kıymık batması gibi cilt sorunlarını tedavi ederken işimizi kolaylaştırabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 20:18

O haftada İki Kez Ayaklarına Karbonat ile Masaj Yapıyor. Sonuç Şaşırtıcı!
Değerlendir