Siyatik veya Sırt Ağrınız Varsa, Bu Tedaviyi Uygulayın

Siyatik siniri, vücudumuzdaki en büyük sinirdir. Siyatik alt sırt, bacak ve kalçalarda yaşanan acıdır ve en yaygın sırt sorunlarından biridir.

Bu ağrı genellikle sıkışmış veya tahriş olmuş bir siyatik sinirden kaynaklanır. Güçten düşüren ağrıyla, bacaklarda karıncalanma ve uyuşma ile kendini gösterir.

Siyatik ağrısı için kullanılan ilaçlar sadece geçici etkiler sağlar, bu yüzden uzmanlar düzenli egzersiz ve yoga tedavisini bu tür ağrılar için en iyi yol olarak önerir.

Bunlar siyatiğin en yaygın belirtileridir: Kötü oturma Kalçanın alt kısmına veya kalçanıza ve bacağına (ayakları) inen bir taraftaki ağrı Kalçalarda sürekli ağrı Bacaklarda karıncalanma Hareket etmeyi ve ayakta durmayı zorlaştıran bıçaklama ağrıları Ayak ya da ayağı hareket ettirmede zayıflık, uyuşukluk veya zorluk

Bu semptomları etkili bir şekilde yatıştıran siyatik için aşağıdaki ev yapımı ilaçları önereceğiz. İşte Hazırlanışı:

Siyatik ve Sırt Ağrısı Tedavisi

Malzemeler:

200 ml Süt 4 diş sarımsak Tat vermesi için biraz bal

Hazırlama Yöntemi:

İlk olarak, sarımsak dişlerini ezin ve düşük ısıda pişirin. Pişirirken sütü kademeli olarak ekleyin ve kaynatınca ocaktan alın. Sarımsak tadı sizin için çok güçlü ise, tatlandırılması için bal ekleyebilirsiniz.

Kullanımı:

Bu ilacı günde bir kez tüketmelisiniz ve etkilerini çok yakında hissedeceksiniz. Sarımsak, siyatik semptomlarını yatıştırmaya ve siyatik sinirin şişmesini önleyecek güçlü anti-inflamatuar özelliklere sahiptir.

İyileşmeyi hızlandırmak için, bu ilacın kullanımını düzenli egzersiz ve germe hareketleri ile birleştirmelisiniz.

Siyatik veya Sırt Ağrınız Varsa, Bu Tedaviyi Uygulayın
Makaleye oy verin :