Faydalı Bilgin – Yazarlık Sistemi

Bilgi en kıymetli şeydir. Onu insanlarla paylaşmak ise yapılabilecek en erdemli davranıştır. Faydalı Bilgin’de yazar olup bilgilerinizi yüzbinlerle paylaşabilirsiniz.

Faydalı Bilgin yaklaşık olarak 3 yıldır yayımlanmakta olan ve tamamına yakını özgün içerik girişi ile oluşturulmuş bir kaynak sitedir. Kişisel bir web günlüğünden ziyade Sağlık, Kadın ve Yaşam’a dair Faydalı Bilgi paylaşımına ağırlık veren sitede çeşitli kategoriler altında yüzlerce özgün makaleye ulaşabilirsiniz.

Yazılarını geniş kitlelerle paylaşmak isteyen ve bunun için kaliteli bir platform arayışında olan kişiler, uzmanlık, tecrübe ve bilgisini Faydalı Bilgin Sosyal İçerik Ağı ile özgürce paylaşa bilmektedir. Faydalı Bilgin, günlük ortalama 100 bin tekil ziyaretçisiyle yazarlarına geniş kitlelere ulaşma imkanı sunan yeni nesil İnternet Medya’sının etkili oluşumlarından birisidir.

Yazarlar

Video Kaynakları

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. TamamDaha Fazla